Lucie a Ondřej

párové poradenství

Jsme spokojený manželský pár, máme spolu dvě šťastné děti a jednu starou kočku. Nežijeme ale ve sluncem zalitém duhovém světě. Společně, jako jednotlivci, partneři a rodiče zažíváme řadu běžných životních situací a nástrah, se kterými je zapotřebí se vypořádat. Baví nás tyto situace analyzovat, hledat účinné strategie a řešení. Můžeme se s Vámi podělit o to jakým způsobem spolu efektivně komunikovat, na co si dát pozor, případně i to, jak konstruktivně řešit vzájemné spory bez vzniku citového zranění.

Nabízíme jedinečné párové poradenství, které poskytujeme v našem terapeutickém páru.

Tento způsob považujeme za ideální, neboť jsou zde zastoupeny obě strany - dva úhly pohledu, a to jak na straně klientů, tak i terapeutů. Tímto vám odpadá dilema, zda jít k terapeutovi či terapeutce.

Při naší práci se snažíme skloubit vlastní životní a partnerské zkušenosti s mnohaletou praxí práce s klienty, rodinami včetně náhradní rodinné péče. Také s průběžným vzděláváním a specializací v oboru jako je magisterské studium se zaměřením na aplikovanou psychoterapii, pětiletý psychoterapeutický výcvik v dasainsanalýze, kurz rodinného poradenství, kurz koučinku a mnohé další.

Společně můžeme pracovat na zlepšení Vaší vzájemné komunikace, zvládání partnerské krize a neshod. Nejde nám jen o párové poradenství jako takové, ale především o zvyšování vašich kompetencí v partnerském soužití a komunikaci

Nehledáme „viníka“ neshod. Hledáme cestu, jak se domluvit a žít společně tak, abyste byli oba spokojeni.

Chcete se na cokoliv zeptat?
Rádi Vám poradíme.

Máte pocit, že vašemu partnerskému vztahu již není možné pomoci?

I to se stává. Pomůžeme vám se vzájemnou komunikací a spoluprací v případě rozchodu. Cílem této služby je snížení traumatického dopadu rozchodu na oba partnery a jejich okolí, především děti. Hlavním předpokladem úspěchu je dobrovolná spolupráce obou partnerů.

Máte pocit, že vašemu partnerskému vztahu již není možné pomoci?

Neustále se vzděláváme!

V naší profesi je nezbytné stále získávat nové znalosti a zvyšovat své dovednosti. Abychom vám mohli nabídnout kvalitnější služby neustále se vzděláváme. 

Máte pocit, že vašemu partnerskému vztahu již není možné pomoci?