Mgr. Lucie Rudinská, DiS.

poradentství, terapie

Ráda analyzuji fakta, abych odstranila pravou příčinu problému. Je důležité, aby klient poznal sám podstatu vzniku jeho potíží a přerušil tak „nekonečnou“ smyčku opakujících se problémů. 
Mohu Vám pomoci se zvládáním těžkých životních a krizových situací. Můžeme spolu pracovat i na Vašem seberozvoji nebo se můžete přijít jen vypovídat, svěřit se s tím, s čím nikomu nemůžete.

VOLNÉ TERMÍNY Lucie

Neváhejte mě navštívit a společně najdeme
řešení, která vám budou šitá na míru. 

Specializuji se na partnerské a rodinné problémy, zvládání těhotenství, poporodních depresí a přijetí role matky. Pracuji s problémy se sebevědomím, pocitem méněcennosti, strachy různého původu. Terapii a poradenství poskytuji klientům od 15-ti let.

Mým cílem je, abyste se naučili být šťastní ve svém životě a uměli se vyjadřovat zdravým způsobem. 

Nebuďte otroci Vašeho osudu, napište si osud sami!

Moje cesta

Po vysoké škole jsem začala pracovat jako sociální pracovnice sociálně právní ochrany dětí. Pomáhala jsem dětem a rodinám v těžkých životních situacích a poskytovala jim prvotní krizovou intervenci. Protože jsem chtěla být blíže klientům, začala jsem poté pracovat v poradenském centru pro náhradní rodiny. Kde jsem pomáhala jak náhradním rodičům, tak i dětem. Během té doby jsem absolvovala pětiletý psychoterapeutický výcvik v daseinsanalytickém směru. Tento výcvik mě velmi posunul a uvědomila jsem si, že se chci věnovat plnohodnotně poradenství a terapii.

Moje cesta

V té době jsem se seznámila se svým kolegou a budoucím manželem. Založili jsme rodinu a porodila jsem dvě krásné holčičky. V průběhu těhotenství jsem vystudovala magisterský obor se zaměřením na komunikaci a aplikovanou psychoterapii.

 

Moje cesta

Chcete se na cokoliv zeptat?
Rádi Vám poradíme.